Properties archive » 2016-01-31/2016-01-31

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Hotel Bleart

Apartament 2+1 kati i 9 me pamje nga perendimi, porti dhe qyteti i Durresit. 50m larg detit, ideal per periudhen e veres sepse nuk e kap dielli i drrekes por vetem ai i mengjesit dhe i mbasdites. Ashensori 24h .Drrita 24h. Uje 24h. Pallati perfundon ne mars te 2016

€ 52,500
70m2
  • Page 1 from 1
Properties archive