Properties archive » 2016-02-08/2016-02-08

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek shkolla Jeronim De Rada

Apartament me pamje te kendshme dhe me siperfaqe te bollshme. Apartamenti ka nje kuzhine dhe eshte pjeserisht i mobiluar.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive