Properties archive » 2016-05-02/2016-05-02

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Shtepi ne shitje ne Shkoder ne Rus Katolik

Shitet Ndertese 2-kateshe ne gjendje te vjeter, e ndertuar ne nje truall 700 m² , me vendodhje ne L."Tom Kola". Vila perbehet nga 340 m² ( 2 kate ndertim ), 171 m² ( bodrum). Ambjenti eshte i rrethuar me mur dhe pozicionohet ne nje zone mjaft te qete te qytetit te Shkodres. Hapesirat e brendshme jane te ndara dhe perbehet nga: - 13 dhoma - 4 banjo - 3 ballkone - bodrum - oborr Cmimi 300.000 €

€ 300,000
700m2
  • Page 1 from 1
Properties archive