Properties archive » 2016-06-03/2016-06-03

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Toke ne shitje ne ne Autostraden Vore Marikaj

Zona/Rruga : Autostrada Vore Marikaj, 200 m nga autostrada Shitet Toke rreth 6000 m2, Adresa Vore-Marikaj 200 metra larg autostrades, cmimi 70€/m2(I diskutueshem). Toka eshte e pajisur me te gjitha dokumentet e nevojshme. Rruge e shtruar me asfalt, uje, drita. Ideale per Vila dhe Biznese. Kontakt 0665742139

€ 420,000
6000m2
Dyqan ne shitje ne Tirane prane Shkolles se Bashkuar

OKAZION SHitet dyqan me vendndodhje prane shkolles te Bashkuar, mbrapa shkolles 9 vjecare "Ramazan Jarani".Te dhenat e dyqanit jane si me poshte: -Siperfaqja 14m2 -Lartesia 3.5m -Me hipotek -Ne ambientet e dyqanit eshte i parashikuar nje tualet -Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te pallatit

€ 12,000
14m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek Shkolla e Bashkuar

OKAZION SHitet dyqan me vendndodhje prane shkolles te Bashkuar, mbrapa shkolles 9 vjecare "Ramazan Jarani".Te dhenat e dyqanit jane si me poshte: -Siperfaqja 68m2 -Lartesia 3.5m -Me hipotek -Ne ambientet e dyqanit eshte i parashikuar nje tualet -Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te pallatit

€ 52,000
68m2
  • Page 1 from 1
Properties archive