Properties archive » 2016-06-30/2016-06-30

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Vile me qera ne Berat prane Xhamise Mbret

Vile dy katshe ne qender te beratit pran xhamise mbret .

€ 1,500
220m2
Garzoniere me qera ne Sarande prane Limanit

Dhoma te vogla: krevat dopio dhe tek,te kompletuara me televizore, kondicioner, frigorifer. Garsonieret:krevat dopio dhe tek, gjithashtu nje krevat portativ, televizore, kondicioner, frigorifer, lavatrice dhe sobe gatimi ne kuzhine dhe gjithcka qe ju duhet per te kalua pushimet ne qytetin e Sarandes. Adresa:Rruga Onhezmi, Sarande (qendra e qytetit)

€ 40
32m2
Garazh ne shitje ne Tirane tek Liqeni i Thate

Prona ndodhet tek Liqeni i Thate dhe eshte me certifikate pronesie.

Sold
Lokal ne shitje ne Tirane tek Liqeni i Thate

Prona ndodhet tek Liqeni i Thate dhe eshte me certifikate pronesie. Ambjenti eshte ne katin e pare te Godines, i pershtatshem per Lokal apo ambjente te ndryshme biznesi. Cmimi eshte i negociueshem.

€ 85,000
100m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek Liqeni i Thate

Prona ndodhet tek Liqeni i Thate dhe eshte me certifikate pronesie.

€ 110,000
134m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane me certifikate pronesie tek Liqeni i Thate

Prona ndodhet tek Liqeni i Thate dhe eshte me certifikate pronesie.

€ 90,000
114m2
  • Page 1 from 1
Properties archive