Properties archive » 2016-07-05/2016-07-05

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Unazen e Re

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re (ish Astiri,ose Deutschcolor), 50m nga stacioni i autobusit, rreshti i dyte i pallateve, ne pallat 8 katesh (pallat i vogel me 4 hyrje ne kat). Siperfaqe 110 m2, kati i V, dy ballkone, dy banjo, shkalle dhe banjo me ndriçim natyral, ashensor, parkim nentokesor. Punime ekstra, mure te patinuara dhe tavan i varur,te gjitha dhomat e shtruara me parket, instalimet e ngrohje/ftohjes qendrore. Pallati eshte ne proces hipotekimi.

€ 58,300
110m2
  • Page 1 from 1
Properties archive