Properties archive » 2016-07-06/2016-07-06

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne Golem prane kompleksit Xixa

Zona/Rruga : kompleksi xixa, Golem AP 1+1, Kuzhine dhe dhome gjumi e mobiluar. Fare prane detit per 1 min. Zone me te gjitha sherbimet per pushues vendas dhe te huaj. Ju faleminderit

€ 35
80m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Myslym Shyrit
€ 104,000
104m2
  • Page 1 from 1
Properties archive