Properties archive » 2016-07-28/2016-07-28

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Papafingo ne shitje ne Sarande prane Hotel Butrinti

Shitet papafingo me pamje nga deti Jon,e pajisur me hipoteke. Papafingo perbehet prej sallonit sebashku me guzhinen,1 dhome gjumi,nje dhome per femijet, 1 tualet,1 ballkon dhe verande te bollshme. Ndodhet ne zonen me turistike te qytetit ,ne nje pallat me punime shume cilesore,ku pothuajse te gjitha hyrjet jane blere nga shtetas te huaj. Prona eshte e mobiluar me te gjitha paisjet e kohes. Per me teper informacion na kontaktoni!

€ 155,000
147m2
  • Page 1 from 1
Properties archive