Properties archive » 2016-08-02/2016-08-02

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Shtepi ne shitje ne Shkoder prane Sheshit Tophane
€ 100,000
300m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Durres prane Stadiumit Niko Dovana

Apartamenti eshte 110 m2 dhe perbehet nga 1 kuzhine, 1 soggiorno, 2 dhoma gjumi, 1 banjo e madhe dhe 2 ballkone. Eshte me dokumenta te rregullta dhe madje me çertifikata pronesie te rifreskuara

€ 65,000
110m2
  • Page 1 from 1
Properties archive