Properties archive » 2016-09-08/2016-09-08

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Diplomat 2

300 m larg stacionit te fundit te Tiranes se Re pas Diplomat 2 ngjitur me shkollen 9-vjecare ne Katin e 4-tert te banimit. Hyrja eshte bosh dhe e rikonstruktuar dhe me shume hapesire mes pallateve. Apartamenti eshte me Hipoteke dhe dokumentacion te rregullt.

Sold
  • Page 1 from 1
Properties archive