Properties archive » 2016-09-10/2016-09-10

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres tek Shkembi i Kavajes

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka nje pamje te mrekullueshme nga perendimi. Ndodhet ne nje pallat i perfunduar ne 2016.gusht, prane bar cinco.

€ 59,500
70m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane pas Karburantit

Prona ndodhet ne katin e 3te ashensor.

€ 42,000
50m2
  • Page 1 from 1
Properties archive