Properties archive » 2016-09-19/2016-09-19

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane tek Teodor Keko
€ 786
190m2
Garzoniere me qera ne Tirane tek Don Bosko

Tek Don Bosko prane vilave private kati i pare, i mobiluar.

Taken
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Hotel Mondial

Prane Hotel Mondial i kompletuar ne menyre bashkohore. Kati i dyte.

€ 275
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Medresese

Tek Ferik Xhajko prane Medresese me aneks dhe me ballkon e mobiluar dhe totalisht e rikonstruktuar.

Taken
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Qendra Globe

Tek Qendra Glob e kompletuar.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive