Properties archive » 2016-10-04/2016-10-04

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Toke ne shitje ne Dushk

Ne Dushk te madh, Lushnje, buze autostrades. Me hipoteke.

€ 19,653
1000m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ngjitur me Maternitetin ne Bulevard

Ngjitur me Maternitetin e Vjeter, 2+1 e adaptuar, kati 2, pallat i ri, hyrje e rregulluar dhe totalisht e mobiluar. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 59 metrash katrore dhe siperfaqe te brendshme 54 metra katrore. Me hipoteke te rregullt. Cmimi i diskutueshem.

€ 62,000
59m2
  • Page 1 from 1
Properties archive