Properties archive » 2016-10-05/2016-10-05

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane ne Ali Dem tek rruga Kostaq Cipo

Ne Ali Dem, ne katin e pare mbi dyqanet, ne pallat te ri, totalisht e kompletuar dhe me kushte bashkekohore. Pa dokument hipotekimi pasi eshte pallat i ri.

€ 45,000
60m2
  • Page 1 from 1
Properties archive