Properties archive » 2016-10-19/2016-10-19

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Astiri ne rruge Kryesore

Tek Astiri ne rrugen kryesore, kati 6-shte banim.

€ 55,000
110m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Cerdhja numer 56

Tek cerdhja numer 56, kati 1. Me hipoteke. Cmimi i diskutueshem.

€ 75,000
75m2
Shtepi ne shitje ne Tirane prane rruges Ura

Prane rruges URA, shtepia private ka nje siperfaqe ndertimi 132 metra katrore, dhe siperfaqe trualli 351,8 metra katrore. Ajo eshte e perbere nga 3 dhoma matrimoniale, soxhorno, 2 tualete, 2 garazhe. Me hipoteke. Cmimi eshte i diskutueshem.

€ 150,000
132m2
  • Page 1 from 1
Properties archive