Properties archive » 2016-11-10/2016-11-10

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Bardhyl

Pallat ekzisues, kati 2.

€ 55,000
70m2
Apartament ne shitje ne mes te Qetesise se Tiranes tek Rrapo Hekali

Tek Rrapo Hekali ne mes te qetesise se Tiranes shitet pjeserisht i mobiluar ose i mobiluar me +5000€. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka vend parkimi poshte.

€ 71,000
100m2
  • Page 1 from 1
Properties archive