Properties archive » 2016-11-28/2016-11-28

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Ambjent biznesi me qera ne Tirane tek rruga Mine Peza

Kati i dyte mbi autobuzin e rinasit. Parket dhe dy banjo bashkekohore

€ 800
140m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Perrenjas
€ 31,445
67m2
  • Page 1 from 1
Properties archive