Properties archive » 2016-12-10/2016-12-10

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Ambjent biznesi ne shitje ne Durres

GODINA ESHTE 5 KATESHE E PAJISUR ME TE GJITHE DOKUMENTACIONIN E DUHUR DHE ESHTE E PERSHTATSHME SI PER BANIM ASHTU DHE PER BIZNES. CMIMI ESHTE I DISKUTUESHEM. KA PAMJE TE MREKULLUESHME SI NGA DETI DHE NGA QYTETI. ESHTE PRANE VILES SE ZOGUT.

€ 400,000
1240m2
  • Page 1 from 1
Properties archive