Properties archive » 2016-12-21/2016-12-21

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Elbasan

Shitet Apartament 2+1 ne Elbasan. Pervec organizimit ne 2+1 ka dhe nje dhome tharje + dy tualete + nje ballkon. Ndodhet ne katin e 8, pallat i ri me ashensor.

€ 60,000
107m2
  • Page 1 from 1
Properties archive