Properties archive » 2017-01-07/2017-01-07

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane ne fund te rruges se Dibres

3 KM nga Qendra e Tiranes, ne kompleks pallatesh, jepet me qera dyqan ne katin e dyte, me tualet, me fasade xhami, 1 minute larg rruges kryesore. Ambjenti eshte i pershtatshem per ambjente tregtare duke qene se lagjia ka goxha banore, apo per zyra dhe aktivitete te tjera sherbimesh. Zona ka siguri maksimale pasi ka prane Komisariatin e Policise. Ky ambjent komercial i vendosur ne fillim te nderteses, eshte gjithashtu edhe ne shitje me cmim 50 000 EURO te negociueshem.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive