Properties archive » 2017-01-13/2017-01-13

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje ne afersi me restorant Fresku

OKAZION. Ne nje nder zonat me te qeta dhe te preferuara te Tiranes, ne afersi te restorant "Freskut" , shitet apartament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar ne nje menyre perfekte ne nje dhome ndenjie te bollshme me banak vecmas i shfrytezueshem per pjesen e gatimit, dhome gjumi dhe tualet. Apartementi ndodhet ne katin e pare, ne pjesen e pasme ndodhet dhe nje hapsire e shfrytezueshme si kopesht.

€ 32,000
62m2
  • Page 1 from 1
Properties archive