Properties archive » 2017-01-21/2017-01-21

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Toke dhe shtepi ne shitje ne Tirane afer Profarmes

Toke ne rrugen Qemal Stafa afer profarmes shitet toke bashk me shtepine.... Nje vend i qete per familjen tuaj....238 m2 cmimi 200,000 eur i diskutueshem

€ 200,000
238m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne nje nga zonat me te mira te Liqenit

Okazion Shitet ne nje nga zonat me te mira te liqenit apartament 2+1 , 55.4 m2 totalisht i mobiluar ...cmimi 63,000 euro i diskutueshem....per me teper na kontaktoni

€ 63,000
55m2
  • Page 1 from 1
Properties archive