Properties archive » 2017-02-02/2017-02-02

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane ne Don Bosko

Apartamenti perbehet nga nje dhome gatimi, nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi. Ky apartament ka pamje nga Hipoteka ose ndryshe orientimi i tij eshte nga lindja. Apartamenti eshte i mobiluar dhe shitet i tille. Zona eshte e qete dhe fare prane Zogut te Zi pa shkuar tek Vizion Plus

€ 97,000
105m2
  • Page 1 from 1
Properties archive