Properties archive » 2017-03-01/2017-03-01

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Toke ne shitje ne Baldushk te Tiranes

Toka ka edhe 120 rrenje ullinj. Jemi dakort per te negociuar per ndertim apo shitje. Cmimi eshte i negociueshem dhe toka shitet edhe me pjese.

€ 1,000,000
20000m2
Jepet me qera tek rruga e Dibres prane Vila Gold
Taken
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT . Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 2+1 me sip 127.7

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT . Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 2+1 me sip 127.7 m kati i 11 por jo i fundit me nje cmim prej 102,160euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar ne nj eliving room, dy dhoma salloni dh etualeti ...nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. .

€ 102,160
128m2
SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT

Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 1+1 me sip 54.8 m kati i tete por jo i fundit me nje cmim prej 43,830euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar ne nj eliving room, nje dhome salloni dh etualeti ...nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. Ne proces hipotekor e cila del ne muajin mars te ketij viti..

€ 43,870
55m2
Shitet apartament 1+1 tek Fusha e Aviacionit me sip 65.7 m kati 8 por jo i fundit

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 TEK FUSHA E AVIACIONIT. Ne nje nga dy kullat gjigande ndodhet apartamenti 1+1 me sip 65.7 m kati i tete por jo i fundit me nje cmim prej 52,560 euro i diskutueshem. Apartamenti eshte i projektuar me nje living room, nje dhome salloni dhe tualeti. Nje ambjent me mjaft drite dhe me punime shume cilsore e moderne. Ne proces hipotekor e cila del ne muajin mars te ketij viti.

€ 52,560
66m2
  • Page 1 from 1
Properties archive