Properties archive » 2017-03-13/2017-03-13

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 me qera prane ish kinema 17 nentori

Prane ish kinema 17 Nentori, kati 1, pjeserisht e mobiluar.

Taken
Jepet me qera i kompletuar ne menyre bashkohore tek Rruga e Barrikadave

Ne cmim perfshihet edhe vend parkimi per makine.

Taken
Apartament 1+1 me qera rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor

Rruga e barrikadave prane pasticeri mon amor, e mobiluar ne menyre bashkohore., Cmimi i diskutueshem.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Urani Pano

Tek Urani Pano, kati 4, 2 tualete.

Taken
Apartament 2+1 me qera tek piazza

Tek piazza, I mobiluar.

Taken
Apartament 2+1 me qera rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes

Rr. vaso pasha tek ish drejtorai e gardes, pallat I ri, mobilim bashkohor.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek Inxhinierise se Ndertimit

Perballe Inxhinierise se Ndertimit. Cmimi i padiskutueshem.

Taken
Apartament 2+1 me qera rr. frederik shiroka”

Rr. frederik shiroka”, kati 3, bosh.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane ngjitur me Hotel Europa

Ngjitur me hotel Europa, kati 4.

Taken
Apartament 1+1 me qera ne Tirane pas Pazarit te Ri
Taken
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane prane Pallatit me Shigjeta

Apartament ne fund te rruges se kavajes . Shume prane pallatit me shigjeta.

Sold
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek BKT

Shitet apartament ne pallat te ri i mobiluar ne nje nga pikat me strategjike. Prane Zogut te Zi dhe hyrjes se Don Boskos. Apartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi dhe nje dhome ndenjeje. Ka dy tualete. Per te interesurit mund tna kontaktoni!

Sold
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Fusha e zeze

Tek fusha e zeze, pallat i ri, kati i dyte.

Taken
Toke ne shitje ne Pellumbas

Ne komunen Berzhite, toke truall, e rrethuar me ullishte, pamje nga Tirana, e pershtatshme per vile me certifikate pronesie.

€ 23,898
950m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Xhamia e Tabakeve

Tek Shyqyri Ishmi tek Xhamia e Tabakeve, kati 2, i kompletuar.

Taken
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek 7 Xhuxhat

Ne qender te Tiranes, tek 7 xhuxhat, kati 2-te, pa ashensor, kuzhine e kompletuar, uje drita 24 ore.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek posta numer 8

I mobiluar tek posta 8.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek rr. Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, ne katin 3, 2 dhoma, me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi i diskutueshem.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane tek rruga e Kavajes

Jepet me qera apartament tek Rr.Kavajes zona e 21 dhjetorit. Apartamenti eshte i arreduar me stil bashkekohore dhe me te gjitha orendite e nevojshme. I organizuar ne 1 ambjent gatimi,1 sallon ndejtje,2 dhoma gjumi,2 tualete me vaske dhe kabin hidromasazhi,1 ballkon,koridor,vend parkimi.

Taken
Apartament 2+1 me qera ne Tirane prane shkolles Konferenca e Pezes

Prane shkolles Konferenca e Pezes, kati 3.

Taken
  • Page 1 from 2
Properties archive