Properties archive » 2017-03-16/2017-03-16

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

2+1 me qera mes Bllokut dhe Liqenit ne Tirane

Orientimi eshte Lindje-Perendim Kushte bashkohore

€ 450
90m2
Apartament 3+1 me qera ne Bllok i mobiluar ne rrugen Ismail Qemali

Apartamenti eshte i mobiluar, disponon 2 banjo, 2 ballkone. Preferohen te huaj.

€ 700
137m2
  • Page 1 from 1
Properties archive