Properties archive » 2017-04-08/2017-04-08

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Garzoniere ne shitje ne Tirane ne rrugen Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, kati 3, pa ashensor, me aneks dhe ballkon. Cmimi i diskutueshem.

€ 53,000
47m2
Shitet garzoniere me orientim Jug-Lindje prane gjimnazit Partizani ne Tirane

Shtepia disponon Hipoteke te rregullt.

€ 52,000
52m2
Dyqan ne shitje ne Tirane tek Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, dyqan ne shitje, me tualet. Me hipoteke.

€ 32,000
16m2
  • Page 1 from 1
Properties archive