Properties archive » 2017-04-17/2017-04-17

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan ne shitje yzberisht prane rruges 3 Deshmoret

Yzberisht, I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

€ 60,800
76m2
Shtepi pushimi ne shitje tek Shkembi i Kavajes ne vijen e pare ne bregdet

Dua te shes shtepi pushimi te shkembi Kavajes ne vijen e pare ne bregdet shtepia eshte ne kate te 5 pamje mahnitese nga deti dhe kodra dielli eshte gjate gjithe kohes Brenda shume e ngroht si shtepi me letra te rregullta.

€ 43,550
67m2
  • Page 1 from 1
Properties archive