Properties archive » 2017-05-04/2017-05-04

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat

Ne fillim te rr. durresit ne qender te tiranes tek ish lodrat, me instalime elektrike 3 fazor, aspirim ajri., Cmimi i diskutueshem.

€ 900
135m2
Dyqan me qera ne Tirane ne Bllok tek rruga Brigada 8

Ne bllok, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti, per zyre juridike, imobiliare, kontabiliteti. Cmimi i diskutueshem.

€ 668
85m2
Dyqan me qera ne Tirane prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat

Prane Vasil Shanto dhe Hotel Diplomat, dyqan bodrum, me aspirim dhe banjo. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive