Properties archive » 2017-05-08/2017-05-08

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Toke ne shitje ne Hamallaj

Hamalle, Durres, 350 m larg rruges se asfaltuar qe te con ne plazh dhe 5 minuta larg detit. 150m nga qendra e banuar, toke are. Me hipoteke. Cmimi i padiskutueshem.

€ 35,375
4190m2
  • Page 1 from 1
Properties archive