Properties archive » 2017-05-13/2017-05-13

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne Kryqezim te Unazes Tirane drejt shkolles Partizani

Dyqani momentalisht eshte i arreduar ne baze te aktivitetit qe ka qene, pra i gatshem menjehere per parukeri. Duke qene se eshte ne kryqezim merr kliente te rastesishem nga te dyja anet e rruges. Ai ka ne perberje nje tualet. Cmimi eshte i diskutueshem. Jepet per qera afatgjate dhe per qiramarres serioz.

€ 275
25m2
  • Page 1 from 1
Properties archive