Properties archive » 2017-06-18/2017-06-18

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 me qera pall i ri prane zones se Myslym Shyrit

Jap me qera apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Ai eshte i bollshem me dy dhoma dhe teper i pershtatshem per nje familje qe do te jete prane institucioneve kryesore ne Tirane. Jepet me qera i pamobiluar me nje cmim okazion 32000 leke i panegocueshem per afat te gjate kohor. Nese deshironi ta shikoni nga afer mjafton te telefononi.

€ 252
80m2
Apartament 1+1 me qera ne Qytetin e Sarandes

Shtepi pushimi me qera ne Sarande!

€ 35
40m2
  • Page 1 from 1
Properties archive