Properties archive » 2017-07-20/2017-07-20

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (i mobiluar)

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ambasades Greke brenda Unazes se Tiranes. Jepet me qera vetem per afat te gjate dhe per persona serioz.

Taken
Apartament me dhome dhe paradhome ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Apartamenti eshte ekonomik dhe pjeserisht i mobiluar.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive