Properties archive » 2017-08-01/2017-08-31

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane ne bulevard
Taken
Zyre me qera ne Tirane tek Gjykata e Shkalles se Pare

Tek gjykata e shkalles se pare, ambjent i pershtatshem per zyra pallatet e Hoxhollit. Ambjenti eshte ne bodrum dhe ka qene zyre juridike.

Taken
Dyqan me qera ne tirane te re rr. sulejman delvina

Ne tirane te re rr. sulejman delvina, me verande dhe vend parkimi.

Taken
Dyqan me qera rr. komuna e parisit

Rr. komuna e parisit, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Taken
Zyre me qera ne Tirane 100 metra larg nga Lulishtja tek Komuna e Parisit

100 metra larg lulishtes tek Komuna e Parisit, kati 2, i pershtatshem per biznes.

Taken
Apartament 2+1 me qera te kopshti zoologjik

Te kopshti zoologjik, kati 3, pamja plot drite dhe me diell.

Taken
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Liqenit te Thate

Jepet me qira apartament 1+1. Ambjent i sapo perfunduar.

Taken
Apartament prane sheshit Avni Rustemi

Apartament 200 metra nga sheshi Avni Rustemi, i mobiluar ne menyre bashkohore. Preferohet cift. Cmimi i diskutueshem.

Taken
Dyqan me qera ne Tirane prane Prokurorise se Pergjithshme

Prane Prokurorise se Pergjithshme i pershtatshem per studio, parukeri, qender estetike.

Taken
Ambjent biznesi me qera ne Tirane perballe Unazes se Re ne Ali Dem

Perballe me Unazen e Re ne Ali Dem tek brryli, i peshtatshem per cdo lloj aktiviteti. Me linje trefazore.

Taken
Apartament 3+1 me qera ne Tirane pas Shkolles se Baletit

Pas shkolles se Baletit, kati 2-te i nje shtepie private.

Taken
Dyqan me qera ne Tirane tek Vilat Gjermane

Tek Vilat Gjermane. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Taken
Garzoniere me qera ne Tirane pas shkolles se Mesme tek rruga Faik Konica

Pas shkolles se mesme, kati 5, me ashensor, pallat i ri.

Taken
Toke e lire per ndertim ne Bajram Curr me sip. 1450 m2

Prona eshte me letra ka nje siperfaqe 1450 m2 me nje çmim te arsyeshem dhe mund te perdoret per ndertim. eshte ne kendin kryesore te kryqezimit te rruges. Personat fizik ose personat Juridik qe duan te ndertojne pallate ose qender te madhe biznesi ose Hotel te madh mund te me kontaktojne, qe te gjejme nje marveshje. !

€ 123,250
1450m2
  • Page 1 from 1
Properties archive