Properties archive » 2018-04-11/2018-04-11

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

OKAZION!!! SHITET PRONE NE BREGDET!

Shiten 1200 metra toke-truall,ne zonen e Ujit te Ftohte ne Vlore. Prona ndodhet ne pozicion dominues me pamje fantastike nga deti. Eshte vendi ideal per investim ne hotelerine turistike. Eshte prone e trasheguar,e pajisur me certifikate pronesie,dhe ndodhet ne zone te studiuar urbanistike.

€ 350,000
1200m2
  • Page 1 from 1
Properties archive