Properties archive » 2018-07-01/2018-07-31

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

House for Sale
€ 130,000
340m2
Dhoma me qera ne Vilen Donika ne Voskopoje

Jepen 6 dhoma gjumi në katin e 2 dhe të 3 me qera ne Vilen Donika ne Voskopoje. Cmimi eshte per dhome per nate. Ju mirëpresim!

€ 16
270m2
Apartment 1+1 for Rent

Apartament i saporinovuar ne menyre cilesore dhe moderne. Eshte i orientuar i gjithi nga Jugu. Jepet preferencialisht per zyre. Cmimi i diskutueshem ne varesi te qellimit te qiramarresit (zyre apo banim). Eshte ne katin e 3 te nje pallati egzistues te ndertuar ne 1990.

€ 350
70m2
  • Page 1 from 1
Properties archive