Properties archive » 2019-04-19/2019-04-19

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartment 1+1 for Sale

Shitet apartament 50 m larg reres I mobiluar totalisht.ndodhet ne nje zone shume te preferuar pasi ka te gjitha facilitetet dhe e frekuentuar nga familjare gjate gjithe vitit.disponon te guy the dokmentacionin e rregullt hipotekor bashke me certefikaten e kuqe te pronesise.35000 €

€ 35,000
52m2
  • Page 1 from 1
Properties archive