Properties archive » 2019-05-01/2019-05-31

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Shitet Lounge MRB - Bar Coffe tek Pallati i Sporteve

Shitet Bar Coffee & Shisha Lounge ne zonen e 21 dhjetorit, perballe Universitet te Sporteve dhe Serenates Korcare. Lokali ndodhet buze rruge, momentalisht quhet ‘MRB’ .

€ 35,000
99m2
Shitet Toke me hipotek dhe me leje ndertimi ne Berzhite

1,7 km nga Restorant Reka ne rruge dytesore.

€ 91,000
1625m2
Apartment 2+1 for Sale
€ 38,000
100m2
  • Page 1 from 1
Properties archive