Properties archive » 2020-02-27/2020-02-27

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartment 3+1 for Rent

Shtepia eshte Penthouse, ne total ambienti i brendshem eshte 165 m2, jane 3 dhoma gjumi, garderob, ambient per larjen dhe tharrjen e rrobave, 3 banja te cilat jane me dritare, prona ka nje verand 135 m2, e cila eshte e rrethuar e gjitha me lule natyrale. Shtepia gjendet brenda kompleksit Halili tek Rr. E Dibres.

€ 2,500
165m2
  • Page 1 from 1
Properties archive