Rent

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan me qera ne Tirane prane Prokurorise se rrethit
€ 542
30m2
Zyra me qera ne Tirane tek Pallati i Kultures

ZYRA DHE AMBJENTE ME QERA DUKE FILLUAR NGA 12 EURO/M2 Qëndra Tregtare dhe Zhvillimit Kulturor Sh.p.k. me seli në Pallatin e Kulturës, Tiranë, ofron zyra me qira dhe ambiente me sipërfaqe të ndryshme sipas nevojave të subjekteve publike dhe private. Orientimi tërësisht nga Sheshi Skënderbej, në qendër të Tiranës, u jep këtyre zyrave një pamje unike dhe një vlerësim të pakrahasueshëm me qendrat e tjera të biznesit. Në çmimin e qirasë përfshihen shërbimet e mëposhtme: mobilimi me mobilje që kompania ka në dispozicion; pastrimi i përditshm i zyrave dhe hapësirave të përbashkëta; parkimi i brendëshëm i ruajtur për automjetet e klientëve; sistemi i sigurisë me video survejim dhe roje 24 orë në 24; furnizimi i energjisë elektrike në mënyrë të pandërprerë garantuar nga gjeneratorë me ndezje automatike; vendosja e logos së kompanive në vende të dukshme, me qëllim informimi dhe reklame; mirëmbajtja e zakonshme dhe e jashtëzakonshme e hapsirave dhe impianteve teknologjikë; Gjithashtu Qendra disponon një sallë multimediale me 120 vende e cila për klientët që frekuentojnë këtë Qender jepet me tarifa të favorshme. Të interesuarit mund të na kontaktoni në: Qëndra Tregtare dhe Zhvillimit Kulturor (QTZH.K.Sh.pk) Pallati i Kulturës - Sheshi Skënderbej Tiranë

€ 360
30m2
Apartament 1+1 me qera tek rruga e Dibres prane OST
€ 197
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane Albtelekom

Prane Albtelekom, kati 3, papafingo, e kompletuar.

€ 134
55m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane prane kopshtit numer 26 tek Kongresi i Lushnjes

Prane kopshtit numer 26, kati 1 i nje shtepie bosh. Cmimi i diskutueshem.

€ 134
55m2
Apartament 1+1 me qera rruga gramoz pashko prane ekonomikut

Rruga Gramoz Pashko prane ekonomikut, kati 3 I nje shtepie private, e mobiluar, e pershtatshme per dy vajza.

€ 126
55m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane poshte Depos se ujit

Tek Mihal Grameno poshte Depos se Ujit, pjeserisht e kompletuar.

€ 126
60m2
Apartament i mobiluar me cmim ekonomik tek fresku

Ne nje zone te qete, preferohen familjare. Apartamenti ka pamje nga mali i Dajtit.

€ 118
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Xhamlliku prane Kastratit

Tek Xhamlliku, prane Kastratit, ne shtepi private.

€ 118
50m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek V. Gjermane

Tek Vilat Gjermane, cmimi i diskutueshem.

€ 118
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Nish Tulla

Tek nish Tulla, e mobiluar pjeserisht.

€ 118
60m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Thesari ne Fresk

Tek Thesari, Fresk jepet me qera ne katin e 7-te e kompletuar, pa ashensor, ose shitet me cmim te arsyeshem.

€ 118
60m2
Jepet me qera nje pjese e Viles 10 minuta larg Spitalit Amerikan

Rr. "ENVER BEGEJA", vetem 10 min larg Spitalit Amerikan 2, jepet me qera pjesë e vilës, kati II.

€ 118
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek Spitali Amerikan

Tek Spitali Amerikan, e kompletuar.

€ 110
50m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek sheshi Skenderbej
€ 100
100m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane ne prane godines 23

E pershtatshme per student prane godines 23.

€ 94
80m2
Apartament tek fusha e aviacionit

Jepet me qera dhome e kompletuar dhe e pershtatshme per nje person. Ambjenti ka edhe internet.

€ 55
40m2
Apartament 2+1 me qera institut prane universitetit bujqesor

Institut prane universitetit bujqesor, kati 1.

€ 39
70m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek H Hidi
€ 30
30m2
Apartament 1+1 me qera ne Tirane tek zona e Astirit

Apartament tek zona e Astir. Kati V.

€ 142
83m2
  • Page 1 from 34
Properties archive