Latest premium properties - Page 163

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

SHITET DYQAN NE RRUGEN SULEJMAN DELVINA

Dyqani ndodhet ne nje zone te frekuentuar ne katin e pare, prane rruges kryesore. Eshte opsion shume i mire per investim dhe i pershtatshem per cdo lloj biznesi. Aktualisht eshte ne gjendje pune.<br/>

€ 315,000
63m2
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 256 m2 1.700 Euro (Selvia)

Disponojme ambjent ne nje zone teper te preferuar dhe te frekuentuar. Ambjenti ndodhet tek Selvia ne nje qender biznesi me punime cilesore ne katin 6,me hyrje te dedikuar, pozicion strategjik me pamje nga rruga, eshte totalisht i investuar, i veshur me fasade xhami , me spote ndricimi dhe i patinuar. Opsion ideal per investim. Per ta vizituar na kontaktoni.<br/> <br/> future 3098<br/> <br/> Cel. : <br/>

€ 1,700
265m2
Jepet ambient komercial me qira, tek rruga Bardhyl!

Jepet kapanon me qira, tek Rruga Bardhyl. Siperfaqja eshte 120 m2 dhe ndodhet shume prane rruges kryesore. Cmimi i qirase 600 euro. Disponon certifikate pronsie. Per me shume informacion ose vizite ne prone kontaktoni <br/>

€ 600
120m2
  • Page 163 from 163
Properties archive