Properties archive » 2016-06-29/2016-06-29

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 1+1 ne shitje i rinovuar ne Tirane ne Ali Dem

Apartament per shitje 1+1 ne pallat ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh nje dhome gjumi, korridor, dhe tualet te madh. Punimet jane totalisht te reja dhe shume cilesore. Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner te 2016 inverter.

€ 53,000
70m2
Apartament 1+1 me qera ne Durres prane plazhit

Apartamente me qera afatshkurtër dhe afatgjatë në plazh, Durrës.

€ 40
60m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Vizion Plus

Apartment Modern ne katin e katert me garazh te perfshire. Kjo shtepi nuk eshte e mobiluar, por pllakat jan te shtruara dhe banjoja eshte e kompletuar. Per me shume informacion mund te me kontaktoni dhe te vizitojme apartamentin.

€ 76,000
80m2
Apartament 3+1 ne shitje ne Tirane tek 21 Dhjetori
€ 201,250
175m2
  • Page 1 from 1
Properties archive