Properties archive » 2016-07-09/2016-07-09

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Vile ne shitje ne Shkoder ne Rus Maxhar

Shitet Vile 2-kateshe e gjysme, ndertuar ne nje truall me siperfaqe 700 m², me vendodhje ne Rus, ngjitur me shkollen Perparimi. Vila ofron nje siperfaqe te brendshme prej 310 m². Vila perbehet nga: -3 dhoma gjumi -3 banjo -kuzhine te bollshme -sallon Cilesi te Viles: -Oborr te bollshem me bime dekorative -dopio-tulle -e shtruar me polisterol -sistem kaldaje -banjo me hidromasazh -garazh Vila eshte e ndertuar 15 vitet e fundit dhe eshte ne gjendje mjaft te re. Cmimi 265.000 €

€ 265,000
700m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Kodrat e Liqenit

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 80,100
89m2
Apartament 1+1 ne shitje ne Tirane tek Kopeshti Botanik

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 57,600
64m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Kopeshti Botanik

Apartamentet ndodhen tek kodrat e liqenit, prane kopshtit botanik. Pallatet te sapo perfunduar, kushte optimale, veshje e fasades me sistem kapot, dritare dopio xham, parkim, orientimi lindje-perendim, me pamje nga liqeni. Cmime te diskutueshme

€ 96,990
107m2
  • Page 1 from 1
Properties archive