Properties archive » 2016-07-27/2016-07-27

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Dyqan ne shitje ne hyrje te Shkodres

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me nje siperfaqe totale prej 1114 M² dhe adrese tek Bexhisteni, ne hyrje te Shkodres, dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje godine te re te ndertuar dhe perfunduar kohet e fundit. Vendodhja e dyqanit eshte shume e favorshme pasi ndodhet ne rruge kryesore me levizje te larte dhe hapesira e madhe e ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. *DYQANI ESHTE I PAJISUR ME HIPOTEKE TE RREGULLT CMIMI 1,058,300 € (950€/M²)

€ 1,058,300
1114m2
Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane prane Prokurorise

Shitet Apartament 2+1 ne pallat te sapo perfunduar prane prokurorise te tiranes

€ 126,500
110m2
  • Page 1 from 1
Properties archive