Properties archive » 2016-09-09/2016-09-09

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane pas Casa Italia

Apartamenti ka 2 tualete, 2 ballkone dhe eshte ne katin e 5-te te banimit. Apartamenti eshte i kompletuar dhe cmimi eshte i negociueshem. Per personat e interesuar ofrohet me ose pa mobilim.

€ 50,000
100m2
  • Page 1 from 1
Properties archive