Properties archive » 2016-10-12/2016-10-12

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane tek Rruga Qemal Stafa

Shitet apartament 2 + 1 ne qender te Tiranes, 100 metra nga Prokuroria e pergjithshme. Apartamenti ka planimetri te rregullt, me dy dhoma gjumi, dy banjo, nje sallon plus ambient gatimi dhe nje ballkon. Apartamenti eshte ne katet e larta te objektit dhe e ka pamjen e lire nga ndertesat e tjera. Pallati eshte ne fazat perfundimtare te ndertimit. Ju ftojme per nje vizite prane prones.

€ 128,700
110m2
  • Page 1 from 1
Properties archive