Properties archive » 2017-01-31/2017-01-31

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartament 2+1 me qera ne Tirane pas Inxhinierise se Ndertimit

Pas inxhinierise se ndertimit e pershtatshme per 3 persona.

Taken
Apartament 1+1 me qera tek Rruga Myslym Shyri ne qender te Tiranes

E kompletuar me kushte bashkohore, ne rrugen Myslym Shyri me ballkon dhe pamje perfekte.

Taken
  • Page 1 from 1
Properties archive