Properties archive » 2018-07-08/2018-07-08

Looking for:
     
Select the properties you are looking for:

Budget: (€)
 – 

Surface:
 – 

Apartment 1+1 for Rent

Apartament i saporinovuar ne menyre cilesore dhe moderne. Eshte i orientuar i gjithi nga Jugu. Jepet preferencialisht per zyre. Cmimi i diskutueshem ne varesi te qellimit te qiramarresit (zyre apo banim). Eshte ne katin e 3 te nje pallati egzistues te ndertuar ne 1990.

€ 350
70m2
  • Page 1 from 1
Properties archive